Тема. Урок позакласного читання.
Робота з дитячою
книжкою. Казка «Ріпка».
Мета: формувати
навички читання; розвивати усне і писемне мовлення; виховувати
інтерес до читання книг.
Обладнання:
цеглинки лего, дитяча книжка, ляльки, муляж ріпки, відео, аудіо запис
фізкультхвилинки
Хід уроку
І. Організаційна частина.
Мовна розминка
а ) скоромовки;
б) чистомовки.
Рі-рі-рі: Що ти бачиш
угорі?
Рю-рю-рю: Бачу ясную зорю.
Рі-рі-рі: Ще що бачиш угорі?
Ря-ря-ря: Небо синє, як моря.
Вітерець
у лісі:ш - ш –ш
Прилетів жук: ж – ж – ж
Заспівав комарик: з – з – з
Проповз вуж: с – с –с
Подуйте на кульбабку
Цуцик гарчить р – р – р.
ІІ. Повідомлення теми і мети уроку
Загадки
На городі виростала, сили
набирала,
Непомітно, дуже швидко, великою стала.
Став тут дід усіх гукати та
красуню рвати.
А цю казку, діти, ви встигли
відгадати? («Ріпка»)
Мурка за Жучку, Жучка за внучку,
Внучка за бабу, Баба за діда…
Сховалася чіпко
велика …(Ріпка)
Сьогодні
ми з вами ознайомимося із казкою «Ріпка»
ІІІ. Повідомлення нових знань.
Назвіть головних
героїв казки
1.
Звукова
модель слова
Ріпка, дід, баба, внучка, Жучка, киця,мишка,
2. Робота
з книжкою:
а) ознайомлення з книжкою;
б) слухання казки (аудіо запис)
в) словникова робота
Фізкультхвилина
3.
Робота
із змістом казки.
а) читання ланцюжком;
б) бесіда за змістом (Гра «Мікрофон»)
4.
Інсценізація казки.
5.
Редагуємо.
6.
Вправи
з письма
Допиши речення.
Головні дійові особи казки: …, …, …, …, …, … .
IY. Підсумок уроку.
Бесіда
Мої враження
Немає коментарів:
Дописати коментар